Groomer - strihač psov

STAR AXIS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Január/Február
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+obratové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca zahŕňa strihanie, umývanie tými najkvalitnejšími produktmi, ktoré si pochvaľuje nie jeden majiteľ psíka
-predaj sortimentu kvalitných svetových značiek
-poradenstvo v oblasti starostlivosti a tovaru
-obsluha zákazníkov a starostlivosť o predajné priestory

V našej spoločnosti sa očakáva, že bude samostatne fungujúcim pracovníkom so silnou orientáciou na zákazníka. Bude pracovať s registračnou pokladnicou a teda aj s hotovosťou.

Je nutné mať skúsenosti s prácou so psami!

Ponúkame rôzne výhodné benefity a odmeny podľa dosiahnutého obratu.
-možnosť využívania všetkých ošetrení v salóne
-práca v krásnom prostredí
-zamestnancom hradíme odborné školenia doma aj v zahraničí - v oblasti nových trendov v strihaní a starostlivosti o psov
-výkonnostné odmeny, príspevok na stravu, výborné pracovné podmienky, priateľský kolektív a atraktívne platové ohodnotenie
-dlhodobá spolupráca

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grooming (Strihanie psov), Veterina

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax so strihaním nevyhnutná!

Chuť pracovať, precíznosť, kreativita a flexibilita.Príjemné a milé vystupovanie, ochota učiť sa nové veci v oblasti groomingu a starostlivosti o psíkov. Veterinárne vzdelanie je výhodou. Ak ťa táto práca baví a napĺňa, neváhaj nás kontaktovať.

Náš psí salón zaručí luxusnú starostlivosť a komfort domácim miláčikom a aj ich majiteľom. Variabilita ponuky služieb a produktov, ktoré ponúkame, uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.
ID: 3959552  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac