Asistent predaja-OKAY Malacky

Stanislav Grofčík - OKAY elektrospotrebiče

Miesto práce
Pezinská 11A, 901 01 Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac800-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom
- poskytovanie poradenstva a komunikácia so zákazníkom
- starostlivosť o pridelený sektor, vyloženosť tovaru
- manipulácia s tovarom
- ďalšie činnosti podporujúce predaj

- pri nástupe do zamestnania prejdete prepracovaným zaškoľovacím programom
- pravidelne sa budete zúčastňovať školení zameraných na predajné a komunikačné zručnosti
- budete mať možnosť urobiť rýchlu kariéru v dynamickej expandujúcej spoločnosti
- budete pracovať v mladom a dynamickom kolektíve
- prídete do styku s najmodernejšou technikou
- a v neposlednej rade Vám ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej spoločnosti
- mzda vždy načas
- možnosť nákupu za zvýhodnené ceny
- preplácané nadčasy
- motivujúci systém odmeňovania - výška tvojej odmeny závisí len od teba

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- STE aktívny a dynamický
- STE cieľavedomý, MÁTE skúsenosti s predajom a VIETE, čo je ťah na bránku!!!
- VYZNAČUJETE sa pozitívnym myslením a orientáciou na výkon
- MÁTE príjemné vystupovanie a viete komunikovať
- STE časovo flexibilný
- POZNÁTE svoje silné stránky
- VIETE, že pre svoju ÚSPEŠNÚ kariéru musíte niečo obetovať

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3183953  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac800-1200