Obchodný zástupca

Štandart BPPO s.r.o

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ Výkonnostné odmeny každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika práce:
- práca na TPP
- oslovovanie a návšteva zákazníkov zo zvereného portfólia
- zákaznícky servis
- akvizičná činnosť
- pravidelné cestovanie po celom Slovensku
- pracovná doba od 8:00 do 16:00 hod.

Ponúkame:
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie, odborného a profesionálneho
rastu
- skvelý dynamický kolektív
- služobný mobil
- služobný notebook
- služobné auto
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- rôzne team-buildingové akcie počas roka (tenisové turnaje, chaty, školenia atď.)

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy prosím posielajte na adresu :
[email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom dohodnutia pracovného pohovoru

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
Internet - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Raynet CRM - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, kultivovaný prejav, samostatnosť, flexibilita, osobný rozvoj, chuť vzdelávať sa,

Naša firma sa viac ako 20 rokov zaoberá kompletnými službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi, pracovnej zdravotnej služby a ochranou osobných údajov spoločne s implementáciou nových predpisov ktoré prináša európska legislatíva ako napr. GDPR, nový zákon o odpadoch slovenské technické a európske ISO normy a pod. Sme plne súčinní pri poskytovaní našich odborných služieb s jednotlivými štátnymi dozornými orgánmi ktoré vykonávajú kontroly na pracoviskách u našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4737601  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac