Poradca pre legislatívu

Štandart BPPO s.r.o

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
01.05.2024
Od 850 EUR/mesiacPonúkame: - perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie, odborného a profesionálneho rastu - Skvelý dynamický kolektív - Odmeny pri životných a pracovných jubileách - Rôzne team-buildingové akcie počas roka (tenisové turnaje, chaty, školenia atď.) - Dovolenka nad rámec zákonníka práce - Špeciálne výkonnostné finančné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika práce:
- práca v kancelárii na 40 hodín na TPP
- aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov
- zákaznícky servis
- základná zložka mzdy + pohyblivá zložka

Životopisy, prosím, zasielajte na adresu [email protected] , vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať, za účelom dohodnutia osobného stretnutia.

Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
POHODA Jazz - Mierne pokročilý
SuperFaktúra - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívne zručnosti, samostatnosť , vodičský preukaz skupiny B výhodou, kultivovaný prejav

Naša firma sa viac ako 20 rokov zaoberá kompletnými službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi, pracovnej zdravotnej služby a ochranou osobných údajov spoločne s implementáciou nových predpisov ktoré prináša európska legislatíva ako napr. GDPR, nový zákon o odpadoch slovenské technické a európske ISO normy a pod. Sme plne súčinní pri poskytovaní našich odborných služieb s jednotlivými štátnymi dozornými orgánmi ktoré vykonávajú kontroly na pracoviskách u našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Antonio Pita
Tel.: +421902074235
E-mail: poslať životopis
ID: 4571844  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac