Elektrikári/zámočníci-zahaničie

STAMOL, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre elektrikárov a zámočníkov do zahraničia. Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže, zapájanie výrobných liniek .Hľadáme skúsených elektrikárov aj samostatných pracovníkov. Nemecký jazyk a vlastné auto je výhodou, ale nie podmienkou. Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania práce!
V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis na [email protected] alebo [email protected]

Ubytovanie zabezpečené a plne hradené. Poskytujeme príspevky na cestu tam aj späť. Pri vycestovaní je možnosť poskytnutia firemného vozidla.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektirkár $ 22-23

Vodičský preukaz

B

Sme skúsená dynamická spoločnosť, ktorá vznikla v októbri 1997. Hlavnými činnosťami našej spoločnosti sú montážne, zváračské, demolačné, zemné a elektromontážne práce.
Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom i zahraničnom trhu. Pôsobíme v rôznych odvetviach a oblastiach strojárského priemyslu:
farmaceutický priemysel
automobilový priemysel
chemický priemysel
potravinársky priemysel (mliekarne, pivárne, ..)
plynárenský priemysel
rafinérie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3510894  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18