Operátor výroby - plat od 750-1000 eur/mesiac brutto + 4,00 eur stravné lístky (ubytovanie zdarma)

STAJAN Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
680€/mes. + 0,14€/hod. + 0,90€/hod. + odmeny + príplatky + stravné lístky + ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba vzduchových filtrov do vozidiel (obsluha automatu, rezanie, navliekanie, tlačenie etikiet...)
- miesto výkonu práce - závod Potvorice (okres Nové Mesto n. Váhom)

- práca na tri zmeny
- príplatok za poobednú zmenu 0,14€/hod.
- príplatok za nočnú zmenu 0,90€/hod.
- možnosť odpracovania nadčasov
- príplatky za nadčasy
- odmeny za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok
- stravné lístky v hodnote 4 €
- doprava do zamestnania závodným autobusom, resp. príspevok na dopravu
- v prípade potreby ubytovanie zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobno-technologická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť je držiteľom povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3111242  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680€/mes. + 0,14€/hod. + 0,90€/hod. + odmeny + príplatky + stravné lístky + ubytovanie zdarma