Hlavný účtovník/účtovníčka

Stahlmann s.r.o.

Miesto práce
Dvorská cesta 23, okres Nové Zámky
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Komplexné vedenie účtovníctva v súlade s platnou slovenskou legislatívou
-Mesačné a ročné uzávierky
-Povinné výkazy, hlásenia a štatistiky
-Spracovanie a účtovanie došlých a vystavených faktúr, bankových výpisov
-Evidencia majetku a účtovanie odpisov
-Spracovanie inventúr
-Komunikácia s úradmi, daňovými a účtovnými audítormi
-Spracovanie a vedenie mzdovej a personálnej agendy
-Príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne
-Evidencia a archivácia účtovných a mzdových dokladov
-Interná administratíva

Práca v mladom kolektíve
Práca v dinamickej spoločnosti
Možnosť vzdelávať sa

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis s motivačným listom v slovenskom jazyku s označením "Hlavný účtovník/učtovníčka)" na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Dochvíľnosť
Precíznosť
Samostatnosť
Znalosť s prácou v programe POHODA výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť Stahlmann sa za 10 rokov stala synonymom tej najvyššej kvality v segmente profesionálneho náradia. Počas celého obdobia je značka Stahlmann spájaná iba s prémiovými brandami z USA a Nemecka, ktoré patria medzi absolútnu špičku. Každoročne prinášame high-end novinky, ktoré uľahčujú prácu nielen profesionálom.

Sme úzky tím s vysokým entuziazmom, ktorý sa vďaka profesionálnemu prístupu a zmyslu pre detail vypracoval na lídra v ecommerce prostredí na slovenskom trhu. Svoju prevahu chceme aj naďalej potvrdzovať a vytvoriť si nedosiahnuteľný náskok. S jasnou víziou a precíznosťou budujeme zo značky Stahlmann benchmark, ktorý sa stane pre profesionálov nielen top of mind, ale doslova ich jedinou voľbou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3304619  Dátum zverejnenia: 7.2.2018