Výhodná práca pre zvárača (135) v Nemecku

STAHL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 8.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 800 EUR/mesiacPlatené nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá práca pre zvárača na hale. Hľadáme skúsených zváračov so štátnym certifikátom 135, zámočníckymi skúsenosťami a schopnosťou čítať technickú dokumentáciu. Zvára sa oceľ hrúbky do 12,5 mm (priemyselné bezpečnostné dvere a pod.). Znalosť NJ na pracovnej úrovni (cca B-1). Práca je na turnusy 4+1. Vodičské oprávnenie B výhodou. Trvalý pracovný pomer alebo SZČO. Ubytovanie v bytoch a penziónoch, ubytovne nevyužívame (max. dvaja na izbe).

Ubytovanie zabezpečené bezplatne. Platené nadčasy. Doprava zabezpečená (možnosť poskytnúť vozidlo) alebo príspevok na dopravu. Kvalitné značkové pracovné oblečenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Schopnosť pracovať samostatne, zámočnícke skúsenosti a znalosť čítania technickej dokumentácie. Zodpovednosť.

Spoločnosť STAHL s.r.o. sa zaoberá montážou presklenných fasád, svetlikov, okien, výrobou oceľových konštrukcií a stavebnou činnosťou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik ADAMEC
Tel.: +421948413589
E-mail: poslať životopis
ID: 4795754  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac