IT Tester

STAFFINO s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať členom Staffino dream teamu? Do nášho Develop teamu hľadáme novú členku, alebo členka, ktorý by hľadal chyby tam, kde ich iný nevidia.
Ak si niekedy pracoval/a s ľuďmi, povinnosti nemáš na háku, baví ťa robiť zmysluplné veci a vieš byť samostatný/á, si na správnom mieste!

Naplň práce

- revidovanie a podieľanie sa na tvorbe testovacích plánov
- príprava manuálnych testov (v budúcnosti možnosť práce na automatizovaných testoch)
- pripravovanie a získavanie testovacích dát
- tvorba testovacích scenárov
- analýza a testovanie kvality systémov a ich funkčností
- reporting zistených defektov developerom
- vykonávanie testov na rôznych zariadeniach
- analýza výsledkov testov
- práca s databázovými systémami
- spolupráca s vývojármi, dizajnérmi a projektovými manažérmi
- definovanie rozsahu testovania a estimácia testovania
- zlepšovanie procesov testovania

Máme pre teba nový offis v dobrej lokalite, alebo môžeš niekedy pracovať aj z domu. Ale takú kávu, ako máme v offise, doma isto nemáš.

Keďže sa vyvíjame a rastieme, možno z teba za pol roka u nás bude developéris, menežéris, stačí ukázať, že vieš a že chceš.

Vybavíme ťa notebookom, brandovaným notesom a ceruzkou, nech sa ti dobre pracuje. Možno aj tričko dostaneš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ochota a schopnosť učiť sa
- presnosť a zodpovednosť
- analytické myslenie
- precíznosť a zmysel pre detail
- skúsenosti so systémom na prideľovanie úloh a prácou v agilnom tíme (JIRA) a s testovaním na viacerých platformách (web, Android, iOS)
- schopnosť pracovať samostatne a proaktívne navrhovať zlepšenia procesu testovania
- version control (napr. Bitbucket)
- znalosť testovacích postupov a metód (Scrum a Kanban)
- znalosť automatizovaných testov / selenium vítaná
- anglický jazyk

Staffino is a steadily growing customer and employee experience management platform, serving clients across more than 30 countries and a wide array of industries. We have been thriving in the market for a decade, demonstrating profitable growth consistently over the past five years.
Over the years, Staffino has transformed into an international powerhouse, serving mainly enterprise clients. We are working to become the #1 XM platform in Europe. Our cutting-edge platform has evolved to compete with the world's leading CEM platforms, with a core differentiating focus on recognising the invaluable contributions of hundreds of thousands of frontline employees.

Today, our clientele primarily spans across Europe, but we are extending our reach beyond its borders. Our team is committed to driving innovation in the experience management space. As a core member of Staffino, you will play a vital role in shaping the future of experience management worldwide while working alongside professionals from various backgrounds. Join us and make a global impact.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4348193  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac