IT Tester

STAFFINO s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať členom Staffino dream teamu? Do nášho Develop teamu hľadáme novú členku, alebo členka, ktorý by hľadal chyby tam, kde ich iný nevidia.
Ak si niekedy pracoval/a s ľuďmi, povinnosti nemáš na háku, baví ťa robiť zmysluplné veci a vieš byť samostatný/á, si na správnom mieste!

Naplň práce

- revidovanie a podieľanie sa na tvorbe testovacích plánov
- príprava manuálnych testov (v budúcnosti možnosť práce na automatizovaných testoch)
- pripravovanie a získavanie testovacích dát
- tvorba testovacích scenárov
- analýza a testovanie kvality systémov a ich funkčností
- reporting zistených defektov developerom
- vykonávanie testov na rôznych zariadeniach
- analýza výsledkov testov
- práca s databázovými systémami
- spolupráca s vývojármi, dizajnérmi a projektovými manažérmi
- definovanie rozsahu testovania a estimácia testovania
- zlepšovanie procesov testovania

Máme pre teba nový offis v dobrej lokalite, alebo môžeš niekedy pracovať aj z domu. Ale takú kávu, ako máme v offise, doma isto nemáš.

Keďže sa vyvíjame a rastieme, možno z teba za pol roka u nás bude developéris, menežéris, stačí ukázať, že vieš a že chceš.

Vybavíme ťa notebookom, brandovaným notesom a ceruzkou, nech sa ti dobre pracuje. Možno aj tričko dostaneš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ochota a schopnosť učiť sa
- presnosť a zodpovednosť
- analytické myslenie
- precíznosť a zmysel pre detail
- skúsenosti so systémom na prideľovanie úloh a prácou v agilnom tíme (JIRA) a s testovaním na viacerých platformách (web, Android, iOS)
- schopnosť pracovať samostatne a proaktívne navrhovať zlepšenia procesu testovania
- version control (napr. Bitbucket)
- znalosť testovacích postupov a metód (Scrum a Kanban)
- znalosť automatizovaných testov / selenium vítaná
- anglický jazyk

We work with our clients on delivering the best possible experience for their customers and employees. Staffino was founded in 2014 and in the same year became the winner of Startup Awards Slovakia in the Digital category. The early Staffino business app served as an evaluation tool for employees, operators, technicians, and even non-commercial organisations such as universities.
Staffino became an international company in 2016 and we acquired our first global client (active in 20 countries) in 2019. The same year, our platform got so robust it became competitive with the world’s leading CX platforms while keeping a simple, attractive, and easy-to-use interface.
Last year Staffino grew in both product functionality and market presence. We are currently active in 30+ countries within 20+ business industries with 50+ client base – and we’re not stopping there!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4348193  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac