Inštalatéri v Rakúsku

Staff24

Miesto práce
Makartstraße 6, 4020 Linz, Rakúsko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 347,35 EUR/mesiac13.plat, 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasich zakaznikov hladame instalaterov s dobrou znalostou nemeckeho jazyka, popripade partie , kde aspon jeden ovlada nemecky jazyk na vysokej urovni.
Napln prace:
-klasicke instalacne prace
-instalacia vody
-instalacia kurenia / plynu
- zvaracsky certifikat je vyhodou

Vyuceny instalater s diplomom:
Hodinova mzda: 13,20 €
Montazny prispevok na hodinu: 0,856 €
Diety: velke: 26,40 €
stredne: 22 €
male: 13,20 €
Instalater bez diplomu:
Hodinova mzda: 12,36 €
Montazny prispevok na hodinu: 0,829 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Staff24 posobi na rakuskom trhu ako moderna a do buducna sa oriantovana personalna agentura. So svojimi dlhorocnymi skusenostami ponukame nasim klientom spravny personal pre svoje posobenie. Poskytujeme moznost uchadzacom zo Slovenska, Ciech ci Madarska zucastnit sa na rakuskom pracovnom trhu, ziskat pracu, ktora vyhovuje vasim skusenostiam a pozidavkam a poskytnut moznost sa docasne alebo natrvalo zamestnat u niektoreho z nasich klentov. Sledujte nase aktualne ponuky. Sme aktivny v Dolnom Rakusku (Wr.Neustadt, St.Pölten, Graz), v Hornom Rakusku (Linz, Salzburg, Hallein, Dornbirn) a vo Viedni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Instalater

Vodičský preukaz

B

-priprava na nadcasy
- schopnost pracovat samostatne, ale aj v time

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3310053  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 2 347,35 EUR/mesiac