Zaujímavá brigáda v Liptovskom Mikuláši (operátor výroby)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 4,8 EUR/hod.4,80 - 10 EUR/hod. základná hodinová mzda je 4,80 € brutto + automatická variabilná zložka 2,50 € + zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj ako operátor výroby - kontrolór

Zmeny si plánuješ sám, ako Ti vyhovuje. Poskladaj si svoju VÝPLATU!

Práca sa vykonáva v Liptovskom Mikuláši.

Brigádovať môžeš popri práci, počas materskej dovolenky.

Brigáda je vhodná aj pre študentov VŠ.

Zarob si počas aktuálnej situácie na zaujímavej brigáde s atraktívnym platom!

Čo od TEBA očakávame?

- Pomocné práce vo výrobe
- Obsluha strojov a zariadení
- Montáž na linke
- Preprava, ukladanie, skladovanie, čistenie, balenie komponentov
- Ochota pracovať na 12 hod zmeny

FLEXIBILNÉ PRACOVNÉ ZMENY podľa Vášho výberu.

ČISTÁ MZDA:
Denná zmena - 6,00 € / hod, za zmenu 67,50 €
Nočná zmena - 7,00 € / hod, za zmenu 74,75 €

SZČO:
Denná zmena - 8,00€/hod, za zmenu 90,00€
Nočná zmena - 10,00€/hod, za zmenu 104,50€

Hľadáme spoľahlivého pracanta, ktorého za jeho robotu dobre odmeníme.

Ak Vás naša ponuka zaujala, chcete si zarobiť, ozvite sa nám na tel. č. 0948 950 910. Radi sa s Vami stretneme a dohodneme si podmienky, ktoré Vám budú vyhovovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta v oblasti AUTOMOTIVE so sídlom v Liptovskom Mikuláši.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- učenlivosť na viacerých pozíciách

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Brunovský
Tel.: +421948950910
E-mail: poslať životopis
ID: 4816696  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.