Можливість для людей з України

Vodič VZV - Bánovce - Práca na živnosť

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 EUR/hod.9.50 szčo, dohodári 7.50 netto / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do etablovanej spoločnosti v Bánovciach na Bebravou hľadáme šikovných operátorov logistiky.

Aktuálne máme otvorené miesta na pozíciách:

- operátor logistiky s VZV ( na obaly) - vhodnejšie pre Muža

Náplň práce:
- Príprava a vydávanie materiálu pre výrobu
- Vychystávanie tovaru pre expedíciu
- Vykladanie a nakladanie tovaru
- Starostlivosť o skladovanie zariadenia

- 13. plat
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Príplatky za nadčas
- Mesačné odmeny
- Príspevok na dopravu, prípadne firemná doprava
- Dlhodobá a stabilná práca
- Starostlivosť a podpora koordinátora
- Možnosť kariérneho rastu

Prosíme všetkých kandidátov, aby zaslali životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Fyzická zdatnosť
- Práca so skenerom
- Obsluha paletového vozíka
- Preukaz VZV

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4792900  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.