Можливість для людей з України

Hľadáme šikovných operátorov/ operátorky do Bánoviec! Nástup ihneď! Doprava zdarma! Len 3 zmenná prevádzka! Možnosť práce aj na živnosť!

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 200 EUR/mesiac950€/ mesiac základ + variabilná zložka 20%, + všetky zákonné príplatky, jedná sa o trojzmennú prevádzku , možnosť práce aj na dohodu - 6€/ hod v čistom, živnostníci 8.50€/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do etablovanej výrobnej spoločnosti v Bánovciach hľadáme šikovných pracovníkov/ pracovníčky do 3 zmennej prevádzky na pozíciu operátor výroby.

Náplň práce:

- odoberanie plastových dielcov z lisovacích strojov
- montáž a kompletizácia výrobkov
- kontrola kvality výrobkov
- ukladanie a balenie komponentov
- iné pomocné a manipulačné práce

- 13. plat
- DOPRAVA ZDARMA
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť týždenných záloh
- podpora a pomoc koordinátora
- možnosť kariérneho rastu

Prosíme, aby reagovali na ponuku kandidáti zaslaním svojho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- šikovnosť a manuálna zručnosť
- pozornosť pri práci
- pravidelná dochádzka

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4787367  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac