Можливість для людей з України

Inšpektor kvality - Bánovce

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
995 - 1 300 EUR/mesiac955€/ mesiac základ + variabilná zložka 20%, + všetky zákonné príplatky + ostatné odmeny + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do etablovanej výrobnej spoločnosti v Bánovciach hľadáme šikovného inšpektora kvality.

Náplň práce:

•Kontrola kvality výrobkov a výrobného procesu
•Kontinuálne zvyšovanie kvality a efektívnosti výroby a výrobných procesov
•Riešenie sťažností zákazníkov, týkajúcich sa kvality výroby
•V spolupráci so zásobovaním zabezpečenie kvality materiálov
•Zabezpečenie efektívneho využívania výrobných materiálov
•Spolupráca na projektoch, kontrola nových výrobkov, spúšťanie výroby
•Analýza príčin vzniku problémov, návrh a realizácia opatrení na ich odstránenie
•Plnenie úloh stanovených vedením podniku
•Príprava podkladov k novým výrobkom
•Aktualizácia dokumentov
•Administratívne úlohy
•Rozhodnutia týkajúce sa kvality výroby
•Realizácia a účasť na interných auditoch
•Iné úlohy na príkaz nadriadeného

Nutnosť :
- ovládanie meracích prípravkov
- základná znalosť MS Office a Outlook

- 13. plat
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť týždenných záloh
- podpora a pomoc koordinátora
- možnosť kariérneho rastu

Prosíme, aby reagovali na ponuku kandidáti zaslaním svojho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- šikovnosť a manuálna zručnosť
- pozornosť pri práci
- pravidelná dochádzka

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov