Kontrolér/Ekonóm na skrátený úväzok

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacMzda je uvedená pre skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme šikovnú ženu s orientáciou v účtovnej, daňovej, mzdovej a odvodovej legislatíve, ktorá miluje prácu s údajmi. Hľadáme ženu, ktorej cieľom bude perspektíva rastu na pracovnú pozíciu finančný riaditeľ s predpokladaným platom 3 000,- € v horizonte cca 3 rokov.

Našim cieľom nie je aby si sa na začiatku v danej problematike orientovala na 120 %, avšak radi Ťa v tom podporíme. Práce sú vykonávané pod dohľadom a v spolupráci s ekonomicko-finančnou riaditeľkou spoločnosti, ktorá Ťa bude viesť a do všetkého Ťa zaškolí.

V prípade, že máš rada veci pod kontrolou, rada komunikuješ a máš dvojročnú skúsenosť s účtovníctvom, hľadáme práve Teba.

Tvoju prácu môžeme zhrnúť do týchto bodov:

> zabezpečovanie dodržiavania procesných postupov, ich aktualizácia a tvorba návrhov, zlepšení
> kontrola hospod. výsledkov, koncoročná závierka, daňové priznanie
> sledovanie/inventarizácia záväzkov a pohľadávok, dohľad nad včasnými úhradami
> kontrola presného a včasného zaznamenávania a vykazovania fin. údajov a daň. podaní
> prehľad o evidencii faktúr, účtovných záznamov, odpisov majetku
> finančné analýzy
> koordinácia práce medzi oddeleniami
> súčinnosť pri ekonomických auditoch a komunikácia s kontrolnými a daňovými orgánmi
> komunikácia s manažmentom spoločnosti a inštitúciami
> podpora účtovného tímu
> realizácia bežných úloh a prác na oddelení
> očakávanie nových nápadov a riešení na podporu efektívneho fungovania chodu firmy a ich praktická realizácia.

Pozíciu NIE JE možné vykonávať formou HOME OFFICE.

Parkovanie k dispozícii v okolí spoločnosti zdarma :)

> pitný režim na pracovisku (káva, čaj zdarma)
> denne čerstvé ovocie a zelenina
> príspevok na kultúru a šport
> možnosť nákup výrobkov v spoločnosti za výhodné zamestnanecké ceny

Informácie o výberovom konaní

Ideálny kandidát:
- organizačný a komunikačný typ osobnosti
- prirodzená autorita resp. líder
- perspektíva rastu na pracovnú pozíciu finančný riaditeľ s predpokladaným platom 3 000,- € v horizonte cca 3 rokov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Výrobca ktorého hlavnou činnosťou je predaj potravín pre zdravý životný štýl (cereálie, müsli, cereálne tyčinky, sójové texturáty, ovsené vločky, kaše, rastlinné nápoje, celozrnné chlebíčky, maces, krehké plátky, cestoviny a iné...)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Ekonomika, Financie, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- orientácia v účtovnej, daňovej, mzdovej a odvodovej legislatíve,
- vysoké pracovné nasadenie, analytické a koncepčné myslenie
- seriózny záujem o pracovnú pozíciu
- organizačné schopnosti
- flexibilita, zmysel pre detail, orientácia na výsledok
- schopnosť rásť, optimizmus

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4722307  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac