Hľadáme montážnych pracovníkov do výroby/ automotive/ Možnosť týždenných záloh! :-) 1250€ / mesiac. Nejedná sa o pásovú výrobu!

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď
6,85 - 8,85 EUR/hod.6,85 €/hod (základ. mzda) + príplatky za poobednú (7,20€/hod ) a nočnú zmenu (8,85€/hod) + bonusy (pozri v Benefitoch)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu šikovných operátorov hľadáme posilu! Na každú prácu riadne zaučíme a pomôžeme!

POZÍCIA je svojím charakterom VHODNEJŠIA pre MUŽOV!

Miesto: ŽILINA - spoločnosť MOBIS

Náplň práce:
- montážne práce na linke
- skrutkovanie (jemné motorické práce)
- práca s uťahovačkou
- zapájanie káblov

Od prvého plne odpracovaného mesiaca sa môžeš tešiť na bohatý bonusový program (mesačné, kvartálne, polročné, koncoročné bonusy)

Ponúkame možnosť nadčasov popri bežnom pracovnom čase. Toto rozhodnutie je len na Vás.

Autobusy z lokalít Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča ZDARMA.

Bonusy:
DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40 mesačne
VÝROBNÝ BONUS - 40 mesačne

Pri dlhšej spolupráci môžete získať aj ďalšie bonusy:
KVARTÁLNY BONUS - 30% z platu (cca 288)
LETNÝ - 55 % z platu (cca 550)
KONCOROČNÝ - Vianočný BONUS až do výšky 1750

V ročnom priemere si viete zarobiť 1 150 v čistom MESAČNE.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, túžite po stabilnej práci s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na t.č. 0948 008 754.
Tešíme sa na stretnutie :-)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedných pracovníkov so šikovnými rukami a teda očakávame manuálnu zručnosť.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4590949  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,85 EUR/hod.