Obsluha CNC zariadení Považské Podhradie - práca na dohodu

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 130 EUR/mesiacOd 7,20 EUR/hod. Základná zložka mzdy: 4,10€ / hod + 3,10 /hod = 7,20 €/hod (základ). Príplatok za prácu v sobotu- cez deň + 1,79€/hod. - cez noc + 3,22€/hod. Príplatok za prácu v nedeľu- cez deň + 3,58 €/hod - cez noc + 5,01€/hod v priemere.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných dlhodobých pracovníkov do spoločnosti AWL (DOR) v Považskom Podhradí!

- obsluha CNC zariadení (len obsluha bez nastavovania) alebo
- obsluha CNC fréz, brúsiek (aj s nastavením parametrov stroja)

Práca na zmeny:
20 zmenka (nepretržitá prevádzka, podľa rozpisu - kombinácia 8 hod a 12 hod zmennosti ) alebo
8h zmena, ranná a poobedná

príspevok na stravovanie v sume 3,67€ za odprac. zmenu
možnosť prestupu pod kmeň

Prosíme kandidátov, aby zaslali svoje životopisy na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma, pre ktorú je pozícia obsadzovaná je lídrom vo výrobe tlakových odliatkov z hliníku a zinku s možnosťou opracovania.
Hlavnou filozofiou firmy je poskytovať komplexné služby od podielu na vývoji dielu, cez výrobu náradia, výrobu tlakových odliatkov až po ich zušľachtenie, lakovanie a montáž do podzostáv.
Motto: Všetko pod jednou strechou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

skúsenosti s obsluhou CNC, NC, fréz, sústruhov, brúsiek výhodou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4589643  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac