Brigáduj v Mobise - brigáda popri práci, VŠ, pomocný pracovník - 8 h zmeny! Zmeny si plánuješ sám! Nástup ihneď!

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
6,85 - 8,85 EUR/hod.základná hodinová mzda je 6,85€ / hod + príplatky za poobednú (7,20 €/hod) a nočnú zmenu (8,85€/hod)+ ďalšie zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :

- Pomocné práce vo výrobe
- Obsluha strojov a zariadení
- Montáž na linke
- Preprava, ukladanie, skladovanie, čistenie, balenie komponentov

Práca je svojim charakterom a náročnosťou vhodnejšia pre MUŽOV!

Systém plánovania Vášho pracovného času :
Zmeny si plánuješ sám s našou koordinátorkou podľa našich výpadkov a tvojho voľného času!
- ČÍM VIAC TÝM LEPŠIE :-) a poskladaj si výplatu, ktorá ťa poteší. Minimálne 3 zmeny / týždeň!

Pracuje sa od pondelka - do piatku! NIE CEZ VÍKEND!!

Budeš zastupovať našich zamestnancov počas ich PN-iek, čím sa staneš oporou celého nášho pracovného tímu.
Na všetky práce Vás zaučíme.

Prosíme kandidátov, aby náš kontaktovali len v prípade, ak majú schopnosť flexibility v plánovaní zmien a schopnosti dodržiavať pracovné nasadenie.

Plánovanie pracovného času
Doprava ZABEZPEČENÁ
PRÍSPEVOK NA STRAVOVANIE

Prosíme, aby všetci uchádzači zaslali svoj životopis cez inzerát alebo priamo na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

flexibilita
chuť pracovať
perfektná dochádzka

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4587995  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,85 EUR/hod.