Hotelový Čašník/ Čašníčka - Žilina - centrum

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihenď
1 200 EUR/mesiac1200€/ mesiac + príplatky, odmeny závislé od skúseností, kvalifikácie...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého, aktívneho čašníka s perfektným vystupovaním, nadšením pre svoju prácu s úsmevom na tvári pri komunikácii s našimi hotelovými hosťami!

Pozitívny prístup k práci a tímový duch sú pre nás neoddeliteľnou súčasťou!

Ak ťa napĺňa práca čašníka, máš skúsenosť a nebojíš sa výziev, si tu správne! :)

Aká bude tvoja náplň práce?
- starostlivosť o hostí v reštaurácií, kaviarni a počas konferencií
-silná pro-zákaznícka orientácia, aktívny predaj up-selling
-objednávanie, príprava a servírovanie jedál a nápojov
-prípravné a obslužné práce počas podujatí organizovaných hotelom
-podrobná znalosť jedálneho a nápojového lístka a vínnej karty
-práca s reštauračným systémom BLUE GASTRO
-práca s registračnou pokladňou, POS terminálom, obsluha projektovej techniky
-dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality

Pracovná doba:
-Krátky týždeň STR + ŠTVR
-Dlhý týždeň PO + UT + PIA + SO + NE
-(kombinácia pracovného rozvrhu oboch typov)

Stravovanie v hoteli
Možnosť ubytovania v hoteli
Vstupy na kultúrne podujatia organizované hotelom
Možnosť kariérneho rastu a posunu
Školenia a interné vzdelávania

Prosíme všetkých kandidátov, aby zaslali svoje životopisy na [email protected] resp. reagovali priamo cez inzerát.
Vhodných kandidátov budeme obvolávať v čo najkratšom možnom čase.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre prestížny hotel v meste Žilina s prémiovou klientelou a nadštandardným servisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia - čašník

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
-pozitívne naladenie
-prijemné vystupovanie
-predchádzajúce skúsenosti v obore
-tímový hráč

Ďalšie požiadavky:
-Hygienické minimum/vzdelanie v potravinárstve výhodou
-Barmanský, baristický, someliersky kurz výhodou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov