Brigáda v pneuservise v Trnave

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/mesiacMzda netto: 6,50€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou v pneuservise a hľadáš si brigádu?

Ak skúsenosti nemáš zaškolí ťa skúsený kolega.

Ponúkame brigádu na mesiace apríl, máj

Tvojou náplňou práce bude:
- montáž pneumatík
- demontáž pneumatík
- pomocné práce v pneuservise

pracovná doba: pondelok - piatok (8 hod)

Mzda netto: 6,5€/hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient sa zaoberá predajom a servisom osobných a nákladných pneumatík.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dochvíľnosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať a učiť sa nové veci

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4545051  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/mesiac