HR čarodejník s pevnými nervami = Personálny konzultant

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Mariánske námestie 29/6, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1. 2. 2023
1 000 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1 000,- brutto, mesačná variabilná zložka cca 500,- a mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- správa personálnej agendy zamestnancov
- príprava pracovníkov na nástup do práce
- každodenná starostlivosť o zamestnancov (24 hodinový hot-line)
- kontrola dochádzky a produktivity práce zamestnancov
- dopĺňanie a nahrádzanie pracovníkov podľa požiadaviek klientov
- spracovanie dochádzok
- spracovanie podkladov pre fakturáciu zákaziek
- operatívne zabezpečenie personálnych požiadaviek klientov
- reporting a štatistiky

- možnosť sebarealizácie a dosiahnutie úspechu
- osobnostný a odborný rast
- technické zabezpečenie na výkon práce
- odmeňovanie na základe výsledkov s atraktívnou variabilnou zložkou

V prípade, že je daná ponuka pre teba výzvou, neváhaj a ozvi sa nám telefonicky alebo mailom. Tešíme sa na teba.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Mierne pokročilý
Humanet - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
- sebavedomý, organizačný a samostatne pracujúci typ (ideálne skúsenosti s riadením skupiny ľudí)
- výborné komunikačné schopnosti
- schopnosť veci naštartovať, tvrdo pracovať a dosahovať výsledky
- schopnosť mať veci pod kontrolou a odolávať stresu
- schopnosť pracovať 50% času na operatíve v prevádzkach u našich klientov, schopnosť zabezpečovať 24 hodinový hot-line servis
- zodpovedná a samostatný typ s ťahom na bránu
- aktívny vodič podmienkou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov