Hotel - Čašník / Čašníčka

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac900 - 1 200 EUR/mesiac Základná mzda minimálne 900 €, možná vyššia v závislosti od praxe. Dosiahnuteľná mzda až 1200 €/ mesiac v závislosti od šikovnosti a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre prestížny hotel v meste Žilina s prémiovou klientelou a nadštandardným servisom.

Aká bude tvoja náplň práce?
- starostlivosť o hostí
-silná pro-zákaznícka orientácia, aktívny predaj up-selling
-objednávanie, príprava a servírovanie jedál a nápojov
-prípravné a obslužné práce počas podujatí organizovaných hotelom
-podrobná znalosť jedálneho a nápojového lístka a vínnej karty
-práca s reštauračným systémom BLUE GASTRO
-práca s registračnou pokladňou, POS terminálom, obsluha projektovej techniky
-dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality

Pracovná doba:
-Krátky týždeň STR + ŠTVR
-Dlhý týždeň PO + UT + PIA + SO + NE
-(kombinácia pracovného rozvrhu oboch typov)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Gastrosystem - Základy
BlueGastro - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
-pozitívne naladenie
-prijemné vystupovanie
-predchádzajúce skúsenosti v obore
-tímový hráč

Ďalšie požiadavky:
-Hygienické minimum/vzdelanie v potravinárstve
-Barmanský, baristický, someliersky kurz výhodou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov