Pracuj ako Junior Pletiar/ka

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
650 - 1 300 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, štátny sviatok + dochádzkový bonus BONUSY za plnenie výkonu Po zaučení a výkone na 100 % do 1050 € mesačne, pre šikovných do 1300 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak nemáš skúsenosti s takouto prácou, ale máš chuť a záujem pracovať, neváhaj a ozvi sa nám!!!

Do nášho kolektívu hľadáme nové posily na pozíciu: operátor na pletiarni (pletiarka/pletiar)

Tvojou náplňou práce bude:
- príprava materiálu na výrobu
- kontrola kvality
- obsluha plnoautomatických pletacích strojov
- preverenie správnosti výrobkov podľa predlôh
- spätná väzba mechanikovi a senior pletiarke
- práca v 4-zmennej nepretržitej prevádzke

Pri nástupe je samozrejmosťou zaškolenie skúseným kolegom/kolegyňou

- možnosť postupu na pozíciu pletiar Senior - MOŽNOSŤ ZVÝŠENIA PLATU
- dochádzkový bonus
- vianočný bonus
- závodné stravovanie
- dodávanie čerstvého ovocia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý je dlhoročným producentom pančuchového a ponožkového tovaru vysokej kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

textil,

- manuálna zručnosť
- logické myslenie a flexibilita
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť
- usilovnosť a ochota plniť výkonové normy
- dobrý zrak a šikovné ruky
- schopnosť rozlišovať tkaniny a textilný materiál

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4471986  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac