Super bonusy, doprava zdarma, nástup podľa dohody - 3 zmeny (Operátor Výroby)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ
6,28 - 8,28 EUR/hod.6,28€/hod - 8,28€/hod / hod + bonusy (pozri v Benefitoch) ____________________________v ročnom priemere - 1150€ /mesačne MOŽNOSŤ TÝŽDENNÝCH ZÁLOH !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Mobisáckeho tímu hľadáme šikovných absolventov SŠ, ktorí si hľadajú prvýkrát zamestnanie a chcú sa zaučiť do rôznych pracovných pozícií v oblasti AUTOMOTIVE, takisto aj pre tých, ktorí stále hľadajú férové a výhodné zamestnanie!

Každý šikovný pracovník sa vie u nás uplatniť! Možnosť dostať sa aj na iné pracovné pozície so zaujímavým zameraním a mzdou! v kmeni MOBISU!

POZÍCIA JE VHODNEJŠIA svojím charakterom pre MUŽOV!

Miesto: ŽILINA (Gbeľany) - spoločnosť MOBIS

Náplň práce na oddeleniach :
VSTREKOVŇA, MONTÁŽ, TECHNICKA KVALITA, MATERIAL 3 zmenky
✔ montáž nárazníkov
✔ obsluha vstrekolisu
✔ práca s uťahovačkou, skrutkovačom
✔ Manipulácia s výrobkami
✔ Obsluha strojov a zariadení
✔ Odoberanie a transport dielcov
✔ Vychystávanie paliet
✔ Iné skladové úkony

Od prvého plne odpracovaného mesiaca sa môžeš tešiť na bohatý bonusový program (mesačné, kvartálne, polročné, koncoročné bonusy)
Okrem toho samozrejme príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok nad rámec Zákonníka práce.

Ponúkame možnosť Nadčasov popri bežnom pracovnom čase. Toto rozhodnutie je len na Tebe!

Autobusy z lokalít Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča ZDARMA.

Vaša hodinová mzda:
Ranná zmena - 6,28 € / hod
Poobedná zmena - 6,63 €/hod
Nočná zmena - 8,28 € /hod

Okrem toho môžete získať od prvého plne odpracovaného mesiaca:
DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40€ mesačne
VÝROBNÝ BONUS - 40€ mesačne

Pri dlhšej spolupráci môžete získať aj ďalšie bonusy:
KVARTÁLNY BONUS - 30% z platu (cca 288€)
LETNÝ - 55 % z platu (cca 550€)
KONCOROČNÝ - Vianočný BONUS až do výšky 1750 €

V ročnom priemere si viete zarobiť 1 150 € v čistom MESAČNE.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, túžite p stabilnej práci s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na t.č. 0948 008 754.
Tešíme sa na stretnutie :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedných pracovníkov so šikovnými rukami a teda očakávame manuálnu zručnosť.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4409081  Dátum zverejnenia: 23.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,28 EUR/hod.