Elektrikár/montér, Prievidza

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,8 - 11 EUR/hod.+ odmeny z projektu + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pracovnú skúsenosť ako elektrikár?

Do nášho tímu skúsených kolegov prijmeme šikovné posily na pozíciu elektrikár pre „ťahanie káblov“. Nie je nutná vyhláška, postačuje skúsenosť.

Práca zahŕňa:
Kabeláž, sekanie + práce s rozvodovou skriňou, príp. so zabezpečovacím systémom, alebo kamerami.

Mzda je uvádzaná v čistom:

SZČO - 11€/ hod
HPP - 6,80 €/ hod (+ odmeny z ukončeného projektu + koncoročná odmena)

Práca je momentálne vykonávaná v Bratislave.
Dopravu a ubytovanie Vám zabezpečíme ZDARMA!

Pracuje sa v časoch:
4 dni po 10 hod. a 3 dni voľno alebo iný cyklus podľa dohody.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky na t. č. 0948 294 852 alebo mailom na adrese: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Elektromontážna spoločnosť so sídlom v Prievidzi a celoslovenskou klientelou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- skúsenosť s prácou elektrikára/montéra pri kabeláži, montáži rozvodov

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4383453  Dátum zverejnenia: 8.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.