Pracuj ako predajca/predajkyňa výnimočných farmárskych potravín.

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
845 EUR/mesiac+ Stravné lístky v hodnote min. 5 €/1 deň + príspevok na dopravu do práce - 15 € + výkonnostná prémia predajne - podľa obratu + príplatky za prácu počas víkendov, sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na prevádzky v Bratislave v prijmeme zodpovedné a príjemné posily s pozitívnym prístupom k zákazníkovi.

Prosíme kandidátov, aby reagovali na ponuku, len v prípade, ak sú schopní pracovať na jednom z miest: Bratislava OC Eurovea, OC VIVO alebo OC Saratov.

Prax v potravinách nie je podmienkou, ale je vítaná :)

Náplň práce:
• objednávanie tovaru, preberanie tovaru
• predaj balených mäsových výrobkov, výrobkov z ovčieho a kravského mlieka, zemiakových výrobkov, vín a iných farmárskych produktov konečnému spotrebiteľovi
• pomoc pri výbere tovaru a obsluha zákazníkov
• práca s registračnou pokladňou a PC
• administratíva

ISTOTA príjmu i zamestnania
Možnosť plánovania zmien v práci
Možnosť kariérneho postupu
Práca s TOP mäsovými a syrovými produktami slovenskej výroby
Stravné lístky v nadštandardnej výške
Individuálny a ľudský prístup zamestnávateľa

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, chcete stabilnú prácu s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky - 0940 417 912.
Tešíme sa na stretnutie :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť, pre ktorú sú pozície obsadzované sú slovenskí poľnohospodári, ktorí sa rozhodli svoje domáce farmárske výrobky predávať spoločne v potravinárskom reťazci , za účelom priniesť výnimočné produkty z fariem priamo k spotrebiteľovi.
Viac informácií na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve
Základná znalosť práce s počítačom
Prax s prácou na pokladni
Príjemné a ústretové vystupovanie, pro-zákaznícky prístup
Zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4346652  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 845 EUR/mesiac