Elektromechanik s platnou vyhláškou §22 - Mobis

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
6,74 - 8,74 EUR/hod.6,74€/ hod ranná zmena, 7,09€/ hod poobedná zmena, 8,74€/ hod nočná zmena, (80€ mesačne bonusy + kvartálne + polročné + koncoročné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu, prijmeme spoľahlivého a zodpovedného pracovníka, na pozíciu Elektrikára/elektromechanika s PLATNOU odbornou spôsobilosťou - vyhláškou minimálne § 22 pre spoločnosť MOBIS.

Náplň práce zahŕňa: mechaniku, elektriku, robotizáciu/automatizáciu + pneumatické inštalácie

Na oplátku ponúkame férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

Náplň práce :
* Údržba, oprava, nastavovanie zariadení a preventívna údržba podľa plánu
* Zodpovednosť za dodržiavanie postupov údržby
* Reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov
* Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
* Dodržiavanie predpisov BOZP a PO
* Riešenie a opravovanie závad a porúch
* Zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky (stroje), nástroje, náradie a spotrebný materiál
* Dodržiavanie poriadku, čistoty a 5S na pracovisku

ZLOŽKY MZDY:
s vyhláškou § 22
6,74€/ hod ranná zmena
7,09€/ hod poobedná zmena
8,74€/ hod nočná zmena

V ročnom priemere mesačne 1200-1300€ v čistom !

BONUSY :
DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40€ mesačne
VÝROBNÝ BONUS - 40€ mesačne
KVARTÁLNY BONUS - 30% z platu
KONCOROČNÝ BONUS až do výšky 1800 €

BENEFITY :
* Motivačné platové ohodnotenie
* Dlhodobá práca pre produktívnych ľudí
* 24 hodinový servis a podpora koordinátora
* Poskytujeme pracovné oblečenie a pracovnú obuv
* Možnosť pracovného postupu
* Starostlivosť a podpora zamestnávateľa
* Možnosť týždenných záloh

Autobusy z lokalít Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča ZDARMA.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, chcete stabilnú prácu s férovou mzdou, kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na t.č. 0940 417 912. Tešíme sa na stretnutie :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár, údržbár

Počet rokov praxe

1

Požadujeme :
* Odborná spôsobilosť § 21 a viac
* Manuálnu zručnosť
* Ochotu a chuť pracovať
* Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
* Časová flexibilita

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4310240  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,74 EUR/hod.