Kuchár / Pomocný kuchár v prestížnom Hoteli Dubná Skala****

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiacMZDA JE DOHODNUTÁ INDIVIDUÁLNE NA ZÁKLADE SKÚSENOSTÍ UCHÁDZAČA!!! Čím skúsenejší kuchár/ka tým väčšia výplata! + odmeny, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do luxusného hotela Boutique Hotel Dubná Skala**** hľadáme šikovného pomocného kuchára/ku, ktorý/á posilní náš tím. Taktiež sme otvorení šikovným kuchárom so zaujímavými skúsenosťami.

Ak je pre teba varenie záľubou a nie len prácou, hľadáme práve teba!

Aká bude tvoja náplň práce?
- príprava jedál á la carte, raňajkové menu, denné menu, ....
- budeš pravou rukou našich skvelých kuchárov
- prinášať návrhy na zlepšenie (jedál, procesov)

Samozrejme zaučíme ťa do všetkého čo budeš k svojej práci potrebovať.

Tvoja pracovná doba bude pozostávať z krátkeho a dlhého týždňa.
Krátky týždeň – STR + ŠTVR
Dlhý týždeň – PO + UT + PIA + SO + NE

Pracovná doba: podľa dohody zamestnancov- kuchyňa je otvorená od 5:30 - 21:00- sme otvorení možnostiam raňajkového a denného kuchára!

Stravu budeš mať vždy zabezpečenú zo strany hotela!

Príplatky v rámci zákonníka práce – nadčas 25 % priem. hod. zárobku
sobota 50 % hod. zárobku
nedeľa a sviatok 100 % hod. zárobku

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala prosím pošli nám Tvoj životopis na adresu: [email protected], prípadne sa nám ozvi na tel. č. 0948 008 754

Tešíme sa na spoluprácu :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb. Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Práca s PC - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia/kuchár/pomocný kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť v oblasti gastronómie - veľkou výhodou
- varenie je tvojou záľubou
- zodpovednosť
- časová flexibilita
- pozitívne zmýšľanie
- tímový hráč

Hľadáme mladých ľudí plných energie a pozitivizmu, ktorí sa chcú učiť nové veci. Dôležitá je pre nás angažovanosť, zodpovednosť, chuť a nasadenie.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4282084  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac