Práca v PB - Operátor vstrekolisu. Plat priemerne 900€ - 1200€/mesiac v čistom!

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
DOR, s.r.o., Považská Bystrica-Považské Podhradie
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 5,6 EUR/hod.Základná zložka mzdy : 3,75€ / hod + 1,85€ /hod = 5,60 €/hod (základ) Príplatok za prácu v sobotu- cez deň + 1,79€/hod. - cez noc + 3,22€/hod Príplatok za prácu v nedeľu- cez deň + 3,58 €/hod - cez noc + 5,01€/hod V priemere MZDA predstavuje 900 -1200€ / mesiac v čistom!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných dlhodobých pracovníkov do spoločnosti DOR v Považskom Podhradí!

Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre MUŽOV!

Náplňou práce bude :
-obsluha vstrekolisu
-spúšťanie zariadenia
-ofukovanie dielov
-premazávanie formy
-obstrih dielov

Nepretržitá prevádzka 11,5 h zmeny v striedaní 2 dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná!

Na prácu Ťa zaučí kvalifikovaný kolega a všetko Ti vysvetlí.

Príspevok na stravu za každý odpracovaný deň!!!

Príplatok za prácu v sobotu- cez deň + 1,79€/hod.
- cez noc + 3,22€/hod
Príplatok za prácu v nedeľu- cez deň + 3,58 €/hod
- cez noc + 5,01€/hod

V priemere MZDA predstavuje 900 -1200€ / mesiac v čistom!!!

Brigáda v príjemnom kolektíve
Možnosť dlhodobej práce pre šikovných pracovníkov

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií
neváhajte a zavolajte nám na číslo 0948 008 754

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma, pre ktorú je pozícia obsadzovaná je lídrom vo výrobe tlakových odliatkov z hliníku a zinku s možnosťou opracovania.
Hlavnou filozofiou firmy je poskytovať komplexné služby od podielu na vývoji dielu, cez výrobu náradia, výrobu tlakových odliatkov až po ich zušľachtenie, lakovanie a montáž do podzostáv.
Motto: Všetko pod jednou strechou!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci - spoľahlivá dochádzka
samostatnosť a aktivitu v práci
schopnosť pracovať na v nepretržitej prevádzke.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4267636  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.