Strojník valca - Trenčín - nástup ihneď

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 6,5 EUR/hod.6,50€ / hod - 6,70€/ hod, finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača, + 0,74 €/ hod za sťažený výkon práce. Príplatky za nadčas. (vid. v inzeráte)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného valcistu do etablovanej spoločnosti COLAS - jednej zo svetových lídrov v oblasti výstavby a údržby dopravnej infraštruktúry , poskytujúcej stále zamestnanie, osobný a kariérny rast a nadštandardné výhody! Pozri v benefitoch nižšie! -->

Pracovná pozícia je vykonávaná na moderných strojoch konkrétne - asf. valec MAN a BOMAK.

Hlavná náplň práce:
- obsluha asf. valca

Druhotná náplň práce:
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja - valca, mechanizmu alebo zariadenia,
- odovzdanie prvotnej dokumentácie technikovi dopravy a mechanizácie oddelenia dopravy a mechanizácie v stanovenom termíne,
- údržba a bežné opravy pracovného stroja - valca, mechanizmu alebo zariadenia,
- starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu,
- dodržiavanie vyhlášky o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách,
- kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja - valca, mechanizmu, či zariadenia pred začatím práce, kontrola ich chodu a výkonu v priebehu práce,
- riadenie a obsluha pracovného stroja - valca, mechanizmu a zariadenia, kontrola ich prevádzky a výkonu, zhutňovanie podkladných a krycích vrstiev vozoviek, násypov a pod.,
- efektívne využívanie pracovných strojov – valca s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM,
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

PODMIENKA:
strojnícky preukaz 1G
vodičský preukaz C

Predchádzajúca skúsenosť s valcom - NUTNÁ!!!

PLAT:
6,50€ / hod - 6,70€/ hod, finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača, + 0,74 €/ hod za sťažený výkon práce.
Príplatky za nadčas
Cez týždeň 25 % priem. hodinového zárobku.
Sobota 50 % priem. hodinového zárobku.
Nedeľa 100% priem. hodinového zárobku.
Mzdové zvýhodnenie Sobota = 1,78 €/ hod Nedeľa = 3,56€ / hod .

Priemerne 1200-1300€ v čistom/ mesačne.

Pracovný čas 6:00- 15:00
priemerný týždenný pracovný čas vrátane kladného KPČ a nadčasovej práce = 48h

Stravná jednotka:
5,10€ - príspevok zamestnávateľa 2,81, sociálny fond 0,89 , zamestnanec 1,40€

Výkon práce na pracoviskách:
Nitra
Trenčín

Ponúkame zamestnanie s istotou dlhodobej spolupráce, okrem toho garantujeme stály príjem a ďalšie zaujímavé benefity ako:
- motivačné príspevky- ročné a kvartálne bonusy a zároveň mesačné odmeny
- výkonný bonus 10 % mesačného platu
- odmeny za dosiahnuté ciele
- extra dovolenky navyše
- možnosť rozšírenia kvalifikácie
- odmeny za odporúčanie na vybrané pozície, pri nástupe 300 € a po roku ďalších 300 €

V prípade že Vás naša ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte na t.č. 0948 008 754.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť COLAS je aktuálne svetovým lídrom v oblasti výstavby a údržby dopravnej infraštruktúry. Hlavnou náplňou činnosti spoločnosti je výstavba a rekonštrukcia diaľnic, mostov, mestských komunikácii či cyklochodníkov. Okrem toho sa venuje obnove parkovísk, letísk a iných verejných zón. Vyznačuje sa 70 ročnou tradíciou a považuje sa za stabilného zamestnávateľa na trhu práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

Strojnícky preukaz 1G
Doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu stavebného stroja - výhodou.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4260196  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.