Účtovník (Ref. č.: BA02) - dobrá príležitosť pre účtovníkov s praxou

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 400 EUR/mesiacmzda 1 400,- € brutto + po čase možné prehodnotenie mzdových podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte zaujímavú prácu v etablovanej účtovníckej firme, ste na správnej adrese!

Vašou náplňou práce bude:
- samostatné vedenie celého podvojného aj jednoduchého účtovníctva pre klientov firmy
- samostatná práca pod vedením daňovej poradkyne
- spracovanie účtovných závierok, výkazov pre daňové účely
- komunikácia s úradmi štátnej správy v mene klienta
- práca v programoch OMEGA, Mercuris, Alfa
- klientov tvoria prevažne firmy poskytujúce služby a nevýrobné spoločnosti

- práca v etablovanej účtovníckej firme s profesionálne vedeným účtovníctvom
- príležitosť na rozvoj a získavanie nových poznatkov
- atraktívne a férové mzdové ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie a ľudský prístup
- pracovné priestory v centre mesta

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nás kontaktujte v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 telefonicky na t. č. 0940 417 911.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Našim klientom je etablovaná účtovnícka firma so sídlom v Bratislave. Pozíciu obsadzujeme do interného stavu klienta, príp. iná možnosť spolupráce s klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

samostatný účtovník

Počet rokov praxe

3

- precíznosť a svedomitosť vo vedení účtovníctva
- dôslednosť a dodržiavanie termínov
- ochota vzdelávať sa a "vášeň pre účtovníctvo"

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4228328  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac