Zaujímavá brigáda v Liptovskom Mikuláši - operátor/ka výroby

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Palugyayho, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 6 EUR/hod.Mzda v čistom= 4,50€ / hod (ranná zmena)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do nášho tímu do automotive firmy, kde sa vyrábajú vnútorné plastové komponenty - dielce alebo iné súčasti. U nás môžeš pracovať vo výrobe, v sklade, alebo na kontrole kvality.

Náplňou práce bude prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie alebo montáž dielcov, obsluha strojov.
Taktiež môžeš pracovať pri transporte dielcov, čistení výrobkov.

Zmeny si plánujete sami vždy na ďalší týždeň.

Pracovný čas: 6:00 - 18:00 - 30 a 15 minútová prestávka (za dennú zmenu zarobíš 50,63€)

Na každú pozíciu - stroj Ťa zaučí kvalifikovaný kolega. Nie je sa čoho báť. :-)

Na našich zamestnancoch nám záleží!

Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
24 hodinový servis a podpora koordinátora
Zabezpečíme Vám pracovné oblečenie a pracovnú obuv
Dostanete od nás starostlivosť a podporu zamestnávateľa

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií neváhajte a zavolajte nám na číslo
0948 950 910 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.00 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je táto pozícia obsadzovaná, sa zaoberá výrobou a spracovaním plastových výrobkov/komponentov pre automobilový priemysel.
Staňte sa aj Vy súčasťou renomovanej firmy, v ktorej Vás s radosťou odmeníme za kvalitne vykonanú prácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U našich brigádnikov vyžadujeme
zodpovedný prístup k práci
samostatnosť a aktivitu v práci
schopnosť pracovať na zmeny (nočná)

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4218048  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.