Operátor výroby a kontroly kvality - Dlhodobá práca - stály príjem

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
5,95 - 7,75 EUR/hod.5,95 - 6,10 € (základ. mzda) + príplatky za poobednú (6,30 - 6,45 €) a nočnú zmenu (7,75 - 7,90 €) + bonusy (od 80€ - do 1750€) _______________________________________________________________________ priemerne vyše 1150 € / v čistom mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pracovnú skúsenosť s prácou vo výrobe ? Alebo si želáte túto prácu vyskúšať ?
Hľadáte ISTÚ / STABILNÚ prácu za férovú mzdu ?

- Do nášho tímu skúsených kolegov automobilky príjmeme šikovné posily!

Staňte sa súčasťou * STAFF * tímu, ktorý už 8 rokov prináša prácu pre šikovných ľudí v MOBISE - jednotkou na trhu v automobilovom priemysle v Žiline!
Ponúkame Vám možnosť ubytovania - takmer ZDARMA :-)
(prípadne príspevku na ubytovanie vo výške 250€)

NÁPLŇ PRÁCE
✔ Manipulácia s výrobkami (prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie)
✔ Obsluha strojov a zariadení
✔ Transport dielcov
✔ Čistenie výrobkov
✔ Pieskovanie výrobkov
✔ Obsluha montážnej linky
✔ Kontrola kvality
Pracuje sa v 1- zmennej, 2- zmennej alebo 3-zmennej prevádzke (ranná, nočná, poobedná).
Pozície sú vhodnejšie pre MUŽOV.

Na našich zamestnancoch nám záleží!
Tešíme sa na Vás.

MZDA
Ranná zmena - 5,95€ - 6,10 € za hodinu
Poobedná zmena - 6,30 € - 6,45 € za hodinu
Nočná zmena - 7,75 € - 7,90 € za hodinu

Za každý odpracovaný deň - stravný lístok vo výške 3,83€
✔ DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40€ mesačne
✔ VÝROBNÝ BONUS - 40€ mesačne

✔ Ďalšie bonusy:
KVARTÁLNY BONUS - 30% z platu (cca 288€) - vyplácaný každé tri mesiace
LETNÝ, ZIMNÝ BONUS - 55 % z platu (cca 550€) - vyplácaný každých šesť mesiacov
KONCOROČNÝ - Vianočný BONUS až do výšky 1750 €

- V ročnom priemere si viete zarobiť * 1 150€ v čistom MESAČNE *.

Autobusy z lokalít Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča ZDARMA.
Možnosť prechodu do kmeňového stavu spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, túžite po stabilnej práci s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na t.č. 0948950920

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedných pracovníkov so šikovnými rukami a teda očakávame manuálnu zručnosť a schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4174551  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,95 EUR/hod.