Reagujte bez životopisu

Technický pracovník - Údržbár

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu Technikov - Údržbárov príjmeme šikovnú posilu tímu. Pracuje sa v dvoj zmennej prevádzke.

Náplň práce :
• Zabezpečenie a dohliadanie nad prevádzkou linky podľa požiadaviek a plánov výroby
• Kontrola efektívnosti pracovných postupov prípravy komponentov pre linku
• Včasné zabraňovanie a odstraňovanie drobných porúch na linke

• Zabezpečenie správneho chodu zariadenia
• Presné a správne vedenie požadovaných záznamov o vykonanej práci
• Čistenie a každodenný udržiavací servis linky

• Iné podľa pokynu nadriadeného či konateľa spoločnosti
• Odstraňovanie drobných závad na linke
• Kontrola skladu náhradných dielov k linke, inventúry podľa požiadaviek nadriadeného

Ak ste z okolia Nižnej, máte prax na podobnej pracovnej pozícií a ste človek, ktorý dokáže mať veci pod kontrolou, ste ten koho hľadáme!
Vyhláška § 21 veľkou výhodou.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať!

Práca v dvojzmennej prevádzke
Stabilná práca v menšom kolektíve - zázemie rodinnej atmosféry
Gastro lístky v hodnote 3,83 €

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, hľadáte stabilnú prácu s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na t.č. 0940 417 912. Tešíme sa na stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a zaoberá sa lakovaním plastových dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

prax min. 1 rok na podobnej pracovnej pozícií

Počet rokov praxe

2

Hľadáme spoľahlivého a šikovného človeka, ktorý si dobre urobí svoju prácu a dá sa na neho spoľahnúť.

Ponúkame prostredie malej firmy, zaujímavý plat a prácu na dve zmeny.
Vyhláška § 21 veľkou výhodou!

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4035718  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac