Voľné pozície Skladníka vo výrobe plastových komponentov

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
DOHODOU/ ihneď
Od 740 EUR/mesiac(variabilná zložka - 15 % ) + stravné lístky v hodnote 4 € + príplatky za nočné zmeny + príspevok na dopravu + nadštandardné odmeny za nadčasovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce Skladníka:

• Vychystávanie tovaru k vývozu
• Práca so scanerom – systém SAP
• Zabezpečenie vykladania a nakladania tovaru pre zákazníka
• Spolupráca pri pravidelnej mesačnej inventúre skladu
• Starostlivosť o skladovacie zariadenia
• Príprava a vydávanie materiálu pre výrobu v prípade zastupovania
• Vychystávanie, skenovanie a manipulácia s hotovými výrobkami a komponentami do kanbanových regálov a ku strojom
• Manipulácia so zákazníckymi obalmi, zabezpečenie produkcie riadením kanbanových vozíkov
• Vykonávanie a plnenie ďalších úloh na príkaz nadriadeného
• Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku, BOZP a PO

• Motivujúce a zaujímavé platové ohodnotenie
• Nadštandardný príplatok za nadčas 25 € za každých 7,5 hodiny
• Mesačné odmeny od 110 € v prípade splnenia kritérií (zmennosť + výkon)
• Príspevok na dopravu alebo preprava zmluvnou dopravou
• Stravné lístky v hodnote 4 €
• Dlhodobá a stabilná práca
• Starostlivosť a podpora koordinátora
• Možnosť kariérneho rastu pre šikovných pracovníkov

Túžite po stabilnej práci, super kolektíve a bonusoch, ktorých získanie bude závisieť iba na Vás?

* Neváhajte nás kontaktovať v pracovných dňoch medzi 8 - 16 hod. na telefónnom čísle 0948 950 920, alebo nám zašlite životopis na adresu [email protected]/ prípadne prostredníctvom reakcie cez profesiu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

* Spoločnosť je lídrom na trhu v oblasti výroby plastových dielcov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Aspoň 1 rok pracovnej praxe na podobnej pozícií

• Papiere na VZV - nie je podmienka
• Znalosti nakládky a vykládky tovaru podľa bezpečnostných pravidiel
• Fyzická zdatnosť
• Práca so skenerom
• Obsluha paletového vozíka
• Pravidelná dochádzka

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4030716  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac