Kontrolórka kvality v Nižnej - práca na 1 zmenu

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Nižná
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.Hodinová mzda netto s príplatkami: 4,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných a precíznych pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:

- vykonávanie kontroly kvality plastových dielcov podľa inštrukcií a špecifikácií

- dokumentovanie vykonaných kontrol a ich následné reportovanie

- evidencia nezhodných výrobkov

- zodpovednosť za poriadok na pracovisku

Ak nemáš skúsenosti s kontrolou kvality, skúsená kolegyňa ťa rada zaučí :-)

Práca na 1 zmenu: 6:00 - 14:30

Možnosť práce na trvalý pracovný pomer po zaučení

Pracovné prostredie, kolektív aj samotnú prácu je možné vidieť aj vyskúšať na obhliadke pracoviska, ktorá je samozrejmou súčasťou prijímacieho konanie.

Atraktívne platové ohodnotenie
Možnosť dlhodobej stabilnej práce
Stabilná práca v menšom kolektíve

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií neváhajte a zavolajte nám na číslo
0948 950 910 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.30 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a zaoberá sa lakovaním plastových dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

kontrola kvality

- logické myslenie a flexibilita
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť
- dobrý zrak a šikovné ruky
- pravidelná dochádzka do práce

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4022479  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.