Šikovná predajkyňa / predajca - v oblasti gastronómie - obchod pre labužníkov

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Kamenné Námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
750 - 970 EUR/mesiac+ Stravné lístky v hodnote 5€/1 deň + príspevok na dopravu do práce + príplatky za prácu počas víkendu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na prevádzku na adrese - Kamenné nám. 1/A, Bratislava
príjmeme zodpovedné a príjemné posily s pozitívnym prístupom k zákazníkovi.

Tímového hráča, ktorý hľadá stabilné zamestnanie, na ktorého sa budeme môcť spoľahnúť pri zverení prevádzky - predajne s výnimočnými potravinami.

Prosíme ctených kandidátov, aby reagovali na ponuku len v prípade, ak sú schopní
- pracovať na adrese uvedenej v inzercií (kamenné námestie)
- pracovať v režime krátky / dlhý týždeň
- pracovať dlhodobo - stabilne !

Náplň práce na pozícii :
Zodpovednosť za prevádzku predajne
Administratívne práce súvisiace s prevádzkou - objednávanie tovaru, preberanie tovaru

Predaj balených mäsových výrobkov, výrobkov z ovčieho a kravského mlieka, zemiakových výrobkov, vín a iných farmárskych produktov konečnému spotrebiteľovi
Poskytovanie informácií o tovare - pomoc pri výbere tovaru zákazníkovi a asistencia

Práca s registračnou pokladňou a PC
Kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
Práca na pravidelných inventúrach
Riešenie reklamácií

Dokladanie tovaru, kontrola regálov a aranžovanie tovaru
Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

Istota a stabilita príjmu i zamestnania
Možnosť plánovania zmien v práci
Možnosť kariérneho postupu a osobnostného rastu
Možnosť vzdelávania sa v oblasti gastronómie
Stravné lístky v hodnote 4€ alebo 5€
Individuálny prístup
Možnosť zvýšiť si povedomie o produktoch na trhu potravín a zvýšiť tak kvalitu života sebe i svojmu okoliu - zákazníkom

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, chcete stabilnú prácu s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky - 0940 417 912.
Tešíme sa na stretnutie :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť, pre ktorú sú pozície obsadzované sú slovenskí poľnohospodári, ktorí sa rozhodli svoje domáce farmárske výrobky predávať spoločne v potravinárskom reťazci , za účelom priniesť výnimočné produkty z fariem priamo k spotrebiteľovi.
Viac informácií na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve
Základná znalosť práce s počítačom
Prax s prácou na pokladni
Príjemné a ústretové vystupovanie, pro-zákaznícka orientácia
Práca v kolektíve
Aktívny, dynamický, samostatný, profesionálny prístup k zákazníkom
Zodpovednosť a spoľahlivosť !

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3987362  Dátum zverejnenia: 14.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac