Asistentka predaja luxusných kytíc

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Aupark center, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 100 EUR/mesiac+ Variabilná zložka - odmeny a bonusy pri dosiahnutí targetu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu príjmeme príjemné, komunikatívne, zodpovedné posily s obchodníckym duchom, ktoré sa budú podieľať na raste a vývoji firmy.

Zodpovednosť v práci - za zverenú prevádzku, komunikatívnosť a cieľavedomosť v dosahovaní výsledkov predaja sú podmienkou prijatia.
Skúsenosti v sektore obchodu, predaja alebo služieb sú veľkou výhodou.
S nami sa môžete nie len vzdelávať ale i kariérne rásť !

Prosíme ctené kandidátky a kandidátov, aby reagovali na našu ponuku len v prípade, ak spĺňajú základné požiadavky pre výkon tejto pozície.
Práca sa vykonáva štandardne v 12 hodinových zmenách

Náplň práce -
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi
• Prezentácia spoločnosti- oslovovanie potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť, predstaviť a spropagovať predávaný tovar
• Pomoc klientovi s výberom produktov
• Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru
• Balenie zakúpených produktov
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb, obsluha pokladne, vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
• Zodpovedanie za hotovosť v pokladni – hmotná zodpovednosť
• Aranžovanie a dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest
• Zodpovedanie za starostlivosť o produkty na predajni
• Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
• Evidencia skladu
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Mladý, dynamický priateľský tím
Možnosť kariérneho postupu
Istota a stabilita príjmu i zamestnania
Možnosť získania veľmi zaujímavých bonusov
Možnosť plánovania dní, ktoré chcete odpracovať
Školenia a vzdelávanie
Možnosť dohody miesta výkonu práce na prevádzkach v nákupných centrách Aupark Bratislava a Eurovea Bratislava

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a ste typ, ktorý od práce očakáva viac, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu na mail [email protected]
alebo nám zavolajte na t.č 0940 417 912
Budeme sa tešiť na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Le Diamant Rose je spoločnosť, ktorá vytvára a prináša na trh jedinečné darčeky - šperky v podobe luxusných kytíc, ktoré pozostávajú zo špeciálne ošetrených ruží.

Ruže používané v aranžmánoch Le Diamant Rose pochádzajú z ďalekého Ekvádoru, sú pestované v špeciálnych prírodných podmienkach a spĺňajú všetky prísne normy prémiovej kvality, tak aby zákazníka tešili čo najdlhší možný čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Komunikácia na vynikajúcej úrovni
Príjemné vystupovanie, dynamická osobnosť
Zodpovednosť vo všetkých činnostiach
Estetické cítenie
Precíznosť v práci
Schopnosť správne pracovať s registračnou pokladňou
Schopnosť pracovať na 6-12 hodinové zmeny

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3971356  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac