Máme ponuku na brigádu v Mobise. Nástup ihneď! Iba 2 zmeny (operátor výroby)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 5,62 EUR/hod.základná hodinová mzda je 5,62 + príplatky za poobednú (5,97)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na operátorské prace do Mobisu (obsluha strojov a zariadení, montáž, čistenie iné pomocné práce na oddelení). Možnosť dočasnej práce do 16.10.2020 s možnosťou ďalšej spolupráce na trvalý pracovný pomer.

Práca je vhodná aj pre mužov aj pre ženy, radi uvítame aj študentov. Pracuje sa na 2 zmeny.

Tešíme sa na Vaše telefonáty a emaily. Ozveme sa každému.

Vaša základná mzda bude vyzerať nasledovne:
ranná zmena - 5,62 €
poobedná zmena - 5,97 €

Ponúkame možnosť Nadčasov popri bežnom pracovnom čase.
Autobusy ZDARMA.
Hľadáme spoľahlivého pracanta, ktorého za jeho robotu dobre odmeníme.

Ak Vás ponuka zaujala, chcete si zarobiť, ozvite sa nám t.č. 0948 950 975. Radi sa s Vami stretneme a dohodneme si podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť
- učenlivosť na viacerých pozíciách

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3966312  Dátum zverejnenia: 2.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,62 EUR/hod.