Máme ponuku pre skúsených operátorov v Mobise.

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
5,62 - 7,22 EUR/hod.5,62 € (základ. mzda) + príplatky za poobednú (5,97 €) a nočnú zmenu (7,22 €) + bonusy (pozri v Benefitoch)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných pracovníkov, ktorým na oplátku ponúkame férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

Obsadzujeme viacero pracovných oddelení - pozícia Operátor výroby, zaradenie na konkrétne pracovisko je predmetom osobného stretnutia a dohody s uchádzačom. :-)

Náplň práce na oddeleniach :

* Manipulácia s výrobkami (prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie)
* Obsluha strojov a zariadení
* Transport dielcov
* Čistenie výrobkov
* Pieskovanie výrobkov
* Montážne práce na výrobnej linke a iné pomocné práce vo výrobe

Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke (ranná, nočná, poobedná).

Pozície sú vhodnejšie pre mužov, prípadne pre ženy, ktoré majú dostatočné skúsenosti vo výrobe.

Pri dlhodobej spolupráci bohatý bonusový program (kvartálne, polročné, koncoročné)
Okrem toho samozrejme nadštandardné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok.
Ponúkame možnosť Nadčasov popri bežnom pracovnom čase.
Autobusy z lokalít Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča ZDARMA.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Tvoja hodinová mzda bude:
ranná zmena - 5,62€
poobedná zmena - 5,97 €
nočná zmena - 7,22 €

Okrem toho vieš ľahko získať:
DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40€ mesačne
VÝROBNÝ BONUS - 40€ mesačne
KVARTÁLNY BONUS - 30% z platu
LETNÝ, ZIMNÝ BONUS - 55 % z platu
KONCOROČNÝ BONUS až do výšky 700 €

Všetky bonusy naši zamestnanci štandardne dosahujú od prvého plne odpracovaného mesiaca.
V ročnom priemere si vieš zarobiť 1 000 € v čistom MESAČNE.

Čaká na Teba 24 hodinový servis a podpora koordinátora.

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, chceš stabilnú prácu s férovou mzdou, neváhaj a kontaktuj nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžeš kontaktovať na t.č. 0948 950975. Tešíme sa na stretnutie :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Počet rokov praxe

1

Hľadáme človeka so šikovnými rukami a teda očakávame manuálnu zručnosť. Podmienkou je prax vo výrobe najmenej 2 roky.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3964165  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,62 EUR/hod.