Reagujte bez životopisu

Šikovní operátori - príležitosť pre vás! - výroba plastových dielcov (automobilový priemysel)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Palugyayho, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3,5 EUR/hod.Mzda za rannú = 4€ /v čistom hod Mzda za nočnú = 4,93€/ v čistom hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do nášho tímu do automotive firmy, kde sa vyrábajú vnútorné plastové komponenty - dielce alebo iné súčasti.

Náplňou práce bude vizuálna kontrola plastových dielcov.

Prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie alebo montáž dielcov, obsluha strojov.

Zmeny si plánujete sami vždy na ďalší týždeň.

Na každú pozíciu - stroj Ťa zaučí kvalifikovaný kolega. Nie je sa čoho báť. :-)

- zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- dlhodobá práca pre produktívnych ľudí
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- možnosť pracovného postupu
- pracuje sa na 12 hodinové zmeny, zmeny sa plánujú týždeň vopred

Túžite po stabilnej práci, pravidelnom príjme a možnosti rozvíjať svoje schopnosti? Ak áno, neváhajte, poďte k nám a zašlite nám svoj životopis na mail [email protected] , alebo nám zavolajte na t.č. 0948 950 910 v pracovných dňoch od 8 do 17 hodiny.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je táto pozícia obsadzovaná, sa zaoberá výrobou a spracovaním plastových výrobkov/komponentov pre automobilový priemysel.
Staňte sa aj Vy súčasťou renomovanej firmy, v ktorej Vás s radosťou odmeníme za kvalitne vykonanú prácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadujeme:
- manuálnu zručnosť
- poctivosť a spoľahlivosť
- ochotu a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Brunovský
Tel.: +421948950910
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3957399  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.