Voľné miesta pre šikovných pracovníkov/pracovníčky do automobilovej výroby v Bánovciach + zabezpečený odvoz z Prievidze a z Partizánskeho

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
DOHODOU/ v priebehu Augusta 2020
580 - 696 EUR/mesiacVariabilná zložka - KAŽDÝ MESIAC = 87- 114€ - príplatky za zmennosť/výkon + stravné lístky v hodnote 4€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme viacero pracovníkov na výrobné pozície
vo VÝROBE plastových dielcov pre automobilový priemysel.
Tvoje pracovné zaradenie závisí na Tvojich skúsenostiach a na našej dohode.

Podmienkou pre zamestnanie u nás je schopnosť pracovať na zmeny (3), skúsenosť vo výrobe a ukončené STREDOŠKOLSKÉ VZDELANIE S MATURITOU, prosíme ctených kandidátov, aby reagovali na našu ponuku práce len v prípade, že vyhovujú týmto kritériám.

V našej firme Ťa čaká mladý dynamický a príjemný kolektív, ktorý Ťa podporí napríklad aj v kariérnom raste.
Ak bývaš nad 15 km od Bánoviec, prispejeme Ti na dopravu, ak bývaš v Prievidzi, alebo v Partizánskom do práce Ťa privezieme našim autobusom :-)

Na konci mesiaca Ťa odmeníme bonusmi, ktoré rastú každé 3 mesiace.
Samozrejmosťou pre uchádzačov je obhliadka pracoviska :-)

MOŽNOSŤ SPOLUPRACOVAŤ AJ BRIGÁDNE

Tvojou náplňou práce bude :

* Odoberanie a kontrola plastových komponentov
* Kontrola a balenie plastových komponentov
* Prekladanie, ukladanie balenie komponentov
* Pomocné práce vo výrobe a v sklade
* Montáž, opracovávanie a kompletizácia výrobkov

* Možnosť kariérneho rastu
* Možnosť využitia príspevku na dopravu alebo bezplatnej dopravy z Prievidze
* Možnosť získania bonusov - len na Vás :-)
* Príspevok na dopravu do zamestnania
* Dlhodobá a stabilná práca

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujme, prosím pošlite nám svoj životopis prostredníctvom reakcie cez stránku profesie, prípadne zasielajte žiadosť spolu so životopisom na email: [email protected]
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

* Spoločnosť je lídrom na trhu v oblasti výroby plastových dielcov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

* Šikovnosť a manuálna zručnosť
* Zodpovedný prístup k práci
* Pravidelná dochádzka
* Ochota pracovať na TRI ZMENY

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3948603  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac