Technik na obsluhu strojov - vstrekolisov na plastový granulát. Partizánske

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Partizánske, Partizánske
Termín nástupu
od 1.2.2021
1 000 - 1 600 EUR/mesiacMzda sa Vám postupne zvyšuje: 1. fáza - nástupná mzda od 1000,- € brutto pri základnej znalosti daných strojov 2. fáza - zvýšenie mzdy pri plnom ovládaní strojov 3. fáza - základná mzda 1471,43, ak ovládate aj programovanie robotov Okrem uvedenej mzdy samozrejmosťou sú zákonné príplatky, s ktorými mzda po zaučení až 1 600,- € brutto a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha strojov, tzv. vstrekolisov na plastový granulát
- Nastavenie parametrov podľa príslušných dokumentov
- Údržba foriem počas výroby
- Riadenie výrobného procesu stroja, nastavovanie parametrov
- Riešenie porúch stroja a odstraňovanie závad
- Kontrola kvality výrobného procesu, optimalizácia výrobného procesu

- Veľmi zaujímavá mzda + motivačný systém
- Rôznorodá práca pre technicky zdatného špecialistu
- 3 týždne celozávodnej dovolenky v lete a Vianočná dovolenka
- Perspektívne a dlhodobé zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- Príspevok na dopravu v prípade dochádzania do Partizánskeho

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, pošlite nám svoju žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom prostredníctvom reakcie na stránke Profesia alebo na email: [email protected]

Následne budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú základné požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť, zaoberajúcu sa priemyselnou výrobou plastových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

prax s obsluhou vstrekolisov plastov je NEVYHNUTNÁ

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie a záujem o vstrekolisy a roboty
- znalosť strojov: Arburg, Battenfeld, Demag, Engel a Haitian, veľkou výhodou
- zodpovedný prístup a snaha učiť sa
- spoľahlivá dochádzka do zamestnania

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3895282  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac