Reagujte bez životopisu

Brigáda pre študentov - Inventúra

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 7 EUR/hod.+ zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent a chceš si zarobiť?
Si flexibilný - máš čas popri škole a chceš skutočne zarábať?

Máš viac ako18 rokov ?
U nás máme voľné miesta na nie len jednorázové brigády!

Náplň práce pri výkone inventúr :

Počítanie tovaru
Jednoduchá práca so skenerom
Manipulačné práce v obchode
Prekladanie, ukladanie tovaru

Mestá v ktorých pôsobíme pri výkone inventúr :
Čadca, Liptovský Mikuláš, Košice

Na našich zamestnancoch nám záleží!

Ponúkame nenáročnú prácu za výborné finančné ohodnotenie
Možnosť spolupráce formou brigády vo viacerých spoločnostiach (záleží od Tvojej šikovnosti a flexibility)
24 hodinový servis koordinátora
Možnosť spolupráce aj pre skupiny študentov
Dostanete od nás starostlivosť a podporu zamestnávateľa

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, neváhajte a zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.30 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pre ktorú je pozícia obsadzovaná je lídrom na trhu v oblasti inventarizácie doma i v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

U našich brigádnikov vyžadujeme
zodpovedný prístup k práci
samostatnosť a aktivitu v práci
schopnosť pracovať na zmeny (nočná)

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3843528  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.