Opatrovateľka / Opatrovateľ - osobný asistent (s ubytovaním)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
dohodou
4 - 6,5 EUR/hod.+ príplatky = od 1,34€ hod po 3€ za hodinu + benefity + zabezpečené stravovanie i ubytovanie (vo výsledku mzda predstavuje cca 1000 EUR mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výnimočných opatrovateľov/opatrovateľky, so zmyslom pre starostlivosť - sociálne povedomie, pre ktorých je práca POSLANÍM.

Požadované zručnosti =
1. Skúsenosť so starostlivosťou seniorov V ZARIADENÍ PODMIENKOU prijatia.
2. Vysoká miera empatie, láskavosti, trpezlivosti, asertívne správanie, vysoká zodpovednosť.

Prosíme ctených kandidátov, aby v prípade, že nemajú pracovné skúsenosti zo zariadenia pre seniorov/ prípadne iného typu zariadenia, kde sa vykonáva intenzívna starostlivosť väčšej skupiny klientov, zvážili svoje pracovné skúsenosti, fyzické i mentálne schopnosti na výkon tejto zodpovednej funkcie.

Do skúseného kolektívu opatrovateľov, príjmeme šikovných Opatrovateľov i Opatrovateľky, ktorých náplňou práce bude :

* Pomoc seniorom pri výkone sebaobsluhy (pohyb, hygiena, stravovanie)
* Zabezpečovanie čistého oblečenia, uloženie osobných vecí, sprievod na ošetrenia
* Sprievod na miesta poskytovania rehabilitácií, aktivačných činností
* Spoločnosť, vypĺňanie voľného času klientov
* Dohľad nad bezpečnosťou klientov
* Asistencia pri zdravotných výkonoch
* Asistencia pri liečbe (príjem tekutín, zaznamenávanie zdravotného stavu)
* Zaznamenávanie vykonaných činností v informačnom systéme sociálneho zariadenia
* Spolupráca s ostatným personálom (fyzioterapeut, animátor voľného času)
* a iné činnosti podľa potreby a pokynov

Nadštandardné platové ohodnotenie
Garancia trvalej a stabilnej práce
Nadštandardné sociálne zázemie
Zabezpečené ubytovanie aj stravovanie - celodenná strava za paušálny poplatok 1,00€
Pravidelné prehodnocovanie mzdy
Vzdelávanie, školenia
Práca v tíme - príjemný kolektív
Moderné zariadenie, kvalitná výbava pracoviska
Supervízia a podpora zo strany nadriadených
Príspevok na dopravu
Možnosť sebarealizácie, zdokonaľovania sa v odvetví opatrovania

Ak hľadáte prácu, v ktorej bude Vašim poslaním pomáhať , ak ste typ, ktorý za prácu okrem mzdy očakáva aj niečo viac, ste tí praví koho hľadáme.

V prípade Vášho záujmu o našu ponuku nám pošlite Váš : životopis, motivačný list a referencie od bývalého zamestnávateľa - tu do prílohy v reakcií na ponuku práce, alebo na mailovú adresu - [email protected]

Telefonický kontakt pre uchádzačov - 0940 417 912

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Zariadenie pre seniorov a špecializované zariadenie GRANDPARK je sociálne zariadenie, ktoré poskytuje svojim klientom základné aj fakultatívne služby 24 hodinovej starostlivosti
GRANDPARK sa nachádza v zdravom prostredí lesoparku stvorenom na oddych a relaxáciu
Toto zariadenie je ideálom "Nového domova" pre všetkých seniorov, ktorí jeho služby potrebujú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Opatrovanie seniorov je práca, ktorá si vyžaduje
láskavé, trpezlivé, ochotné, úctivé, a empatické osôbky

V našom zariadení radi privítame ľudských spolupracovníkov, ktorí majú zvládnuté asertívne správanie i sebaovládanie.
Kolegov, ktorí chcú pomáhať a sú kamaráti so zmyslom pre poriadok a hygienu.
Požadované zručnosti = skúsenosť so starostlivosťou o chorého človeka alebo seniora v zariadení.

Požadujeme - Hygienický preukaz -bezinfekčnosť a bezúhonnosť

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3818372  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.