800 - 850 EUR

Poď k nám do tímu! Hľadáme pracovníka ručného striekania (Partizánske)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou práce bude ručné nanášanie adhezív na kovové diely a ich následná vizuálna kontrola. (striekanie dielcov ručnou pišťoľou)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základ mzdy 550€-600€, výkonnostné prémie do 200€, dochádzkový bonus 50€, stravné lístky v hodnote 3,90€/odpracovaný deň -- SPOLU 800€-850€

Čo ťa u nás čaká?
*zaujímavý a motivačný plat s vysokou variabilnou zložkou
*práca v dynamickom a príjemnom kolektíve
*dlhodobá spolupráca
*možnosť kariérneho rastu
*dôkladné zaškolenie pred nástupom
*stravné lístky v hodnote 3,90€/odpracovaný deň
*24-hod podpora a pomoc koordinátora

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, kontaktujte nás na tel. čísle 0948 380 754 v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, renomovanú zahraničnú spoločnosť, zaoberajúcu sa priemyselnou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- manuálna zručnosť
- pravidelná dochádzka
- ochota pracovať na tri zmeny
- zodpovedný prístup

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Smatanová
Tel.: +421948380754
E-mail: poslať životopis
ID: 3782628   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ mzdy 550€-600€, výkonnostné prémie do 200€, dochádzkový bonus 50€, stravné lístky v hodnote 3,90€/odpracovaný deň -- SPOLU 800€-850€