Pracuj v Mobise - Operátor výroby - Záskokár za našich zamestancov s prácou na každý deň!

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,62 EUR/hod.základná hodinová mzda je 5,62€ / hod + príplatky za poobednú (5,97 €/hod) a nočnú zmenu (7,22€/hod)+ ďalšie zákonné príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je svojim charakterom a náročnosťou určená pre MUŽOV.
Túto pozíciu obsadzujeme pre vykrývanie našich výpadkov na zmenách, jedná sa o časovo i fyzicky náročnú prácu. (avšak dobre odmenenú)

Sami si môžte určiť počet odpracovaných pracovných zmien - ČÍM VIAC TÝM LEPŠIE :-)
počas celého týždňa a poskladať si výplatu, ktorá Vás poteší !

Náplňou práce budú manipulačné a pomocné práce vo výrobe autodielov:
- obsluha vstrekolisov
- práca na lakovacej linke
- montáž na linke
- preprava, ukladanie, skladovanie, čistenie, balenie komponentov
- iné manipulačné činnosti vo výrobe

Postupne sa zapracujete na viacero pozícií a budete zastupovať našich zamestnancov počas ich dovoleniek a PN-iek, čím sa stanete oporou celého nášho pracovného tímu.
Na všetky práce Vás zaučíme.

Prosíme kandidátov, aby náš kontaktovali len v prípade, ak majú skúsenosť s prácou nadčas, schopnosť flexibility v plánovaní zmien a schopnosť dodržiavať pracovné nasadenie.

PRACOVNÉ ZMENY podľa Vašich možností -

Vaša základná mzda bude vyzerať nasledovne:
ranná zmena - 5,62 €
poobedná zmena - 5,97 €
nočná zmena - 7,22 €

Okrem toho samozrejme nadštandardné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok.

Taktiež na Vás čaká bohatý benefitný systém:
Mesačný bonus - 80€
Kvartálny bonus - 30 % z hrubého platu
Polročný bonus - 55 % z hrubého platu
Koncoročná odmena - do výšky 700€

Výška Vašej mzdy záleží len na Vás, na Vašej flexibilite a na ochote pracovať NADČAS.

Ponúkame možnosť Nadčasov popri bežnom pracovnom čase.
Autobusy ZDARMA.
Hľadáme spoľahlivého pracanta, ktorého za jeho robotu dobre odmeníme.
Celková mzda s nadčasmi vie byť 1 500 - 2 500 € mesačne.

Ak Vás ponuka zaujala, chcete si zarobiť, zašlite nám Váš životopis na mail [email protected] , alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0940 417 912.
Radi sa s Vami stretneme a dohodneme si podmienky, ktoré Vám budú vyhovovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.3.2021 (ostáva ešte 33 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

5

- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- učenlivosť na viacerých pozíciách
- prax vo výrobe min. 2 roky podmienkou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3737548  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,62 EUR/hod.