5,17 - 6,67 EUR/hod.

Hľadáme skúsených brigádnikov do Mobisu s variabilnými zmenami (Operátor výroby)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude zastupovanie Vašich kolegov. Vykonávať budete rôzne pracovné činnosti spojené s výrobou a ďalším spracovávaním plastových dielcov do automobilov (prekladanie, ukladanie, transport, lakovanie, montáž...).

Postupne sa zapracujete na viacero pozícií.

Vyberáte si zmeny počas týždňa tak, ako Vám vyhovuje. Môžete pracovať aj popri inom zamestnaní.

Takto si dokážete sám poskladať Váš pracovný týždeň a svoju mzdu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná hodinová mzda je 5,17 + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + ďalšie zákonné príplatky

FLEXIBILNÉ PRACOVNÉ ZMENY presne podľa Vášho výberu.

Vaša hodinová mzda bude vyzerať nasledovne:
ranná zmena - 5,17 €
poobedná zmena - 5,43 €
nočná zmena - 6,67 €

Okrem toho samozrejme zákonné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok.

Ponúkame Vám okrem práce v modernom prostredí, MAXIMÁLNU FLEXIBILITU pracovného času, a bezplatné autobusy z vybraných lokalít (Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča).
Čaká na Vás 24 hodinový servis a podpora koordinátora, s ktorým budete úzko spolupracovať pri plánovaní Vašich zmien.

My v STAFFe radi príjmeme nového človeka, s ktorým môžme počítať a na ktorého sa môžeme spoľahnúť.

Ak Vás ponuka zaujala a ak hľadáte variabilnú, zaujímavú a hlavne nestereotypnú prácu, ozvite sa nám t.č. 0948/950975, prípadne pošlite mail s telefónnym kontaktom na adresu [email protected] Radi sa s Vami stretneme a dohodneme si podmienky, ktoré budú vyhovovať Vám, Vašej rodine aj nám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, hlavne časová
Prispôsobivosť, hlavne na rôzne úlohy
Schopnosť dodržiavať dochádzku
Manuálna zručnosť

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Jakubková
Tel.: +421948950975
E-mail: poslať životopis
ID: 3737548   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná hodinová mzda je 5,17 + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + ďalšie zákonné príplatky