1 000 - 1 300 EUR

Pracuj pre Mobis ako operátor výroby (Ref. č.: ZA-MOV-2)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do automotive firmy, kde sa vyrábajú predné a zadné masky áut, prístrojové dosky alebo iné súčasti. U nás môžeš pracovať vo výrobe alebo na kontrole kvality.

Náplňou práce bude prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie alebo montáž dielcov, obsluha strojov. Taktiež môžeš pracovať pri transporte dielcov, čistení, brúsení, pieskovaní alebo na kontrole kvality.
Pracuje sa štandardne v 3-zmennej prevádzke (ranná, nočná, poobedná).
Vzhľadom na charakter práce sú pozície určené pre mužov.

Na každú pozíciu ŤA zaučí kvalifikovaný kolega. Nemáš sa čoho báť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,17 € (základ. mzda) + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + bonusy (pozri v Benefitoch)

Tvoja hodinová mzda bude:
ranná zmena - 5,17 €
poobedná zmena - 5,47 €
nočná zmena - 6,67 €

Okrem toho vieš ľahko získať:
DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40€ mesačne
VÝROBNÝ BONUS - 40€ mesačne
KVARTÁLNY BONUS - 30% z platu
LETNÝ, ZIMNÝ BONUS - 55 % z platu
KONCOROČNÝ BONUS až do výšky 700 €

Všetky bonusy naši zamestnanci štandardne dosahujú od prvého odpracovaného mesiaca.

V priemere si vieš zarobiť 1 000 € v čistom MESAČNE!
Poskytneme ti aj týždenné zálohy.

Ponúkame Ti okrem práce v modernom prostredí, dlhodobú a stabilnú prácu, a bezplatné autobusy z vybraných lokalít (Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča).

Čaká na Teba 24 hodinový servis a podpora koordinátora.
My v STAFFe radi príjmeme nového človeka, a radi s Tebou vyriešime operatívne všetky tvoje požiadavky v pokoji našej kancelárie.
ZN: dvere otvorené :D

V prípade, že ŤA naša ponuka zaujala, chceš stabilnú prácu s férovou mzdou, neváhaj a kontaktuj nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžeš kontaktovať na t.č. 0948 950 975. Tešíme sa na stretnutie :-)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Hľadáme človeka so šikovnými rukami a teda očakávame manuálnu zručnosť. Možno práve TEBA. Prax vo výrobe je výhodou, ale nie je podmienkou. Dôležité je, aby si dodržiaval/a dochádzku a mal/a pracovné nasadenie.

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3730368   Dátum zverejnenia: 18.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,17 € (základ. mzda) + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + bonusy (pozri v Benefitoch)