Reagujte bez životopisu

Pracuj ako Skladník v Martine

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
660 - 850 EUR/mesiac3,62€/hod ranná 4,12€/hod poobedná 4,52€/hod nočná (+ bonusy + príplatky = spolu RANNÁ - 3,50€/hod v čistom, 4€/hod v čistom POOBEDNÁ, 4,50€/hod v čistom NOČNÁ)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky podrobnosti o náplni práce, Vám radi popíšeme na osobnom stretnutí. :-)

Aktuálne voľné miesto je vhodné pre MUŽA, nástup je ihneď

Náplň práce štandardne :
Balenie topánok v krabiciach do kartónov
Nakladanie kamiónov
Triedenie a manipulácia s topánkami
Lepenie nálepiek na krabice s topánkami
Iné pomocné práce v sklade

Čo Vám ponúkame my ?

Starostlivosť a podporu zamestnávateľa
Práca v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke
Systém bonusov pre šikovných pracovníkov
Možnosť dlhodobej spolupráce pre šikovných pracovníkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.
Firma v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 19 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo vyžadujeme?

Manuálnu zručnosť
Logické myslenie
Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3586969  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660 - 850 EUR/mesiac3,62€/hod ranná 4,12€/hod poobedná 4,52€/hod nočná (+ bonusy + príplatky = spolu RANNÁ - 3,50€/hod v čistom, 4€/hod v čistom POOBEDNÁ, 4,50€/hod v čistom NOČNÁ)